Mistrz porządkowania

Bez konta na Facebooku chyba jednak się nie obędzie, bowiem liczba nader ciekawych zdjęć jaka przewija się przez serwis Zuckerberga jest doprawdy oszałamiająca.

 

A tymczasem na szybko jedna foteczka. GHOST II autorem którego jest Michael Johansson ze szwedzkiego Malmo to propozycja z roku 2009. Ideał w temacie maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni użytkowej. Przy okazji kolejnych generalnych porządków wezmę, wydrukuję, przykleję na lodówkę, niech mi będzie inspiracją ;)

 

ghost II

źródło: facebook.com/ArchiElis

3 thoughts on “Mistrz porządkowania

  1. Czy to u góry po lewej to spłuczka? Dzie jest sedes – ja się pytam!! I czy za potrzebą trzeba wchodzić na lodówkę? 8-)
    Oo! Dopiero teraz się przyjrzałam: bardzo podoba mi się idea szuflady odwróconej do góry nogami. Dobrze pomyślane!

  2. Idealnie wszystko poupychane. Jeden mankament systemu. Patrz i nie dotykaj, niestety. Wyciągasz coś z tego ideału, klamoty sąsiednie są zagrożone i lecą Ci na podłogę. Ale pomysł sam z siebie niezły. Czy autor pociągnął to farbą na zakończenie?

    • stąd wpis wylądował w kategorii ‚z przymrużeniem oka’, bo tak do końca na poważnie nie sposób tego rozwiązania potraktować ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>