Małe mieszkanie – Jak najlepiej wykorzystać przestrzeń

Broszurka przygotowana przez wydawnictwo Murator, specjalnie z myślą o tych co mają małe mieszkania, to wystarczający powód, by odgarnąć kurz zalegający na blogasku.
Pytanie zasadnicze brzmi: czy warto zawracać sobie głowę tą pozycją?

Wydawnictwo Murator, o czym zapewne wiedzą wszyscy śledzący prasę wnętrzarską, odpowiada m.in. za „M jak mieszkanie” „Moje mieszkanie” oraz „Dobre wnętrze”. Znam, lubię, cenię, kupuję, regularnie czytam od deski do deski. Na plus należy zatem policzyć redakcji, że nie poszła po najmniejszej linii oporu i nie zamieściła w rzeczonej broszurce tylko i wyłącznie przedruków ze swoich periodyków. Oczywiście nie jest też tak, że przeglądając „Małe mieszkanie” nie zaliczymy delikatnego deja vu pt. ja już gdzieś to kiedyś widziałam. Wspomniany numer „Małego mieszkania” to pigułka elementarnej wiedzy na temat organizacji przestrzeni w małym mieszkaniu. To triki architektów wnętrz, pozwalające na stworzenie iluzji przestrzeni w pomieszczeniu. To podpatrzone w prezentowanych na łamach „Mojego mieszkania” czy „Dobrego wnętrza” sprytne rozwiązania, które warto wykorzystać we własnym mieszkaniu.

Krótko mówiąc: kupować!

 

Jakiś minusik? Nie kupuję idei instalowania sobie kuchni z wyspą w małym mieszkaniu, ale to kwestia rozbieżności w poglądach na to, co to jest małe mieszkanie. Redakcje niektórych czasopism nieustannie mnie rozbrajają pisaniem o wygodnych, choć zaledwie 60- metrowych kawalerkach dla singla.

 

DSC_8025

5 thoughts on “Małe mieszkanie – Jak najlepiej wykorzystać przestrzeń

  1. Zdjęcie blokowiska baaardzo ładne. Często wynajmujesz samolot, żeby takie zdjęcia Wrocławia porobić? :)
    O jeden wpis na kwartał to mogłabyś się postarać :P

  2. samolot? raz na kwartał :P
    (fotka ze Sky Tower, z którego to punktu widokowego bardzo ładnie widać Wro, jedyny mankament to to, że po 20 minutach każą zjeżdżać na dół ;))

  3. obietnica częstszych notek jak widać leży i kwiczy, ale dokończę na tygodniach ten serwis nad którym dłubię i mam nadzieję znów popadnę w mieszkaniowe uzależnienie ;)

  4. Pingback: Wrześniowe „M jak mieszkanie” ze specjalnym dodatkiem | Małe mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>