Świąteczny Villeroy & Boch

Cóż, wyjdzie teraz że gust mam nader plebejski i łatwo mnie na błyskotkę złapać, ale przyznaję ochoczo, iż od pewnego czasu wielkim uczuciem darzę świąteczną kolekcję spod znaku Villeroy & Boch. Oczywiście Ikea czy Duka to nadal wielkie miłości mego wnętrzarskiego życia, a jedno drugiemu nie przeszkadza, bo V&B to jednak zupełnie inna klasa. I półka cenowa.

villeroy-boch1

 

Wstydliwych wyznań ciąg dalszy- uwielbiam zaglądać do ich sklepów w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, bo kolekcję świąteczną mają najładniejszą ze wszystkich. IMVHO. To jest kolekcja z definicji świąteczna, ona świetnie sprawdzi się na stole tylko podczas tych kilku grudniowych dni, ewentualnie jeszcze uświetni karnawałowe szaleństwa. To jest kolekcja wyciągana na specjalne okazje, przez większość roku pieczołowicie zabezpieczona przed niepowołanym okiem. To jest kolekcja, która momentalnie wprowadza świąteczną atmosferę. Jeśli w środku zostało Wam coś z dziecka, to nie ma bata, na widok tych drobiazgów kwikniecie z radości. Kolejne kwiknięcie, już grubszym słowem, wyrwie się Wam na widok cen, jakie sobie producent za te śliczności zaśpiewał.
I to chyba cena jest tym, co mnie przede wszystkim powstrzymuje przed chaotycznym zakupieniem połowy kolekcji. Ba, nie mogę się zdobyć na to, żeby lekką rączką wydać stówkę na talerz czy kolejne trzy stóweczki na przeuroczą paterę. Kiedyś sobie kupię, to pewne, tylko może poczekam aż dzieci trochę podrosną, bo jak nie przywiązuję wagi do kolejnych tłuczonych przypadkiem talerzyków, tak tych kolorowych, baśniowych cacek byłoby mi zwyczajnie szkoda.

 

kalendarz adwentowy VB

kalendarze adwentowe. Nie patrzcie na ceny ;)

swiateczne VB

świąteczna kolekcja V&B

VB3

patera. my precioooouuusssss…..

 

 

Więcej tego dobra, w dodatku na fotkach o wiele lepszej jakości jest na stronie Villeroy& Boch. A jak już będziecie u nich na stronie to zerknijcie jeszcze koniecznie na to, a także na to i na to. Na ceny nie patrzcie, że tak się powtórzę ;)

 

villeroy-boch2

 

(fot. 1 i 5 – mat. Villeroy& Boch
fot. 2-4 cyknięte mogą wierną komórką)

 

 

3 thoughts on “Świąteczny Villeroy & Boch

  1. Chciałabym sporo z tych cudeniek , ale przedtem poprosiłabym o duużą kuchnię z wielką ilością szafek :))))

  2. O mamusiu! Ja chcę ten kalendarz adwentowy! Bardzo! Bardzo!
    Tak sobie obliczyłam, że jak od dziś będę odkładała stówę miesięcznie, to za rok ten kalendarz będzie mnie kosztował już tylko tyle, ile byłabym skłonna za niego dać dzisiaj owładnięta uczuciem wielkiej miłości.

    Może chociaż ktoś mi kupi to http://www.villeroy-boch.pl/shop/christmas-eve-2013-advent-calendar-train-41×12-5x15cm.html na otarcie łez?

    P.S. Niedobra Asia! Niedobra!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>