Uporządkuj kuchnię, powiada DUKA

Wprawdzie z generalnymi porządkami i reorganizacją przestrzeni w mieszkaniu kojarzy się przede wszystkim wiosna, ale jesień to też niezła pora roku, by trochę ogarnąć otoczenie. Do tego namawia nas DUKA, a pomocą służyć ma zestaw niebrzydkich naczyń, jakie znalazły się w jesiennej kolekcji tej marki.
duka

Typowo skandynawskie wzornictwo, prostota oraz duża uroda przedmiotów połączona z praktycznością, tak w kilku słowach można scharakteryzować nową propozycję jednej z moich ulubionych marek. Pojemniki serii STEN wykonane są z kamionki, większość z nich ma drewniane wieczka z pasującą uszczelką, więc spokojnie można przechowywać w nich produkty spożywcze, bez obawy o ich zwietrzenie.

Producent zapewnia, że naczynia można pakować do piekarników, kuchenek mikrofalowych i zmywarek (wyjąwszy oczywiście drewniane wieczka). Kolekcja dostępna jest w kolorach grafitowym i kremowym. Cena: od 19.90 zł za podstawkę pod łyżkę i pojemniczek na przyprawy po 249 zł za chlebak. Niemało, ale jak znam DUKĘ – warto ;)

(fot. ze strony dukapolska.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>