Idą Święta i Winter is coming

Winter is coming, powiadają Starkowie. Idą Święta, powiadają starzy Polacy. A gdyby tak połączyć te dwa powiedzonka w jedno?
Na thinkgeek.com odkryłam lampki, na widok których każdemu fantaście robi się cieplej na sercu. Popatrzcie sami, czyż nie piękne?

lampki2

 

Lampki na choinkę z motywami serialu „Game of Thrones” to coś co tygryski lubią najbardziej. Lubię serial, uwielbiam książkowy pierwowzór, więc powyższe to gadżecik z gatunku must have.

Producent tegoż sprzętu poszedł tłumom na rękę i w zestawie dał herby najpopularniejszych rodów: Stark, Baratheon, Lannister, Tyrell i Targaryen. Można je rozwieszać na zewnątrz, można delektować się ich widokiem siedząc przy ciepłym kominku. Minus jest taki, że w zestawie mamy tylko dziesięć lampek, więc żeby nasza westeroska choinka przyzwoicie wyglądała, to koniecznym wydaje się nabycie kilku takich łańcuszków. Cena za sztukę 19.99 dolców, więc już teraz piszcie listy do świętego Mikołaja, albo zapłaćcie im żelazem.

 

lampki

 

Jak już zdecydujecie się na świąteczną choinkę utrzymaną w fantastycznych klimatach to do kompletu warto zawiesić oko na takich fajnych bombkach:

 

bombki choinkowe

 

Można też pomyśleć o takiej ozdobie:

 

iron th

 

Wszystko dobro do dostania w internetowym sklepie Thinkgeek.com, w cenie od 9.99 do 19.99 (przy czym żelazny tron aktualnie jest niedostępny. Jakiś uzurpator go zakosił).
Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla geeka / fana „Gry o tron” to powyższe cudeńka wydają się być niezłym rozwiązaniem.
A jeśli sami zaliczacie się do fanów twórczości G. R. R. Martina oraz „Gry o tron” to polecam Wam gorąco inną swoją stronę: http://piesnloduiognia.pl/ ;)

 

źródło zdjęć: http://www.thinkgeek.com/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>